Tor wyścigowy to naturalne środowisko Ducati i dlatego od wielu lat tutaj właśnie, ja jedynym polskim torze z prawdziwego zdarzenia, organizujemy cykl szkoleń z techniki jazdy.
W tym roku sięgnęliśmy po rekordowe 5 imprez w sezonie, które organizujemy z najbardziej doświadczoną kadrą w Polsce – ekipą Speed-Day, pod wodzą przesympatycznego i doświadczonego Jacka Molika.

Obejrzyj video

Scroluj
w dół

Ducati Speed Day 
18 wrzesień 2017

Tor Poznań, na którym odbywają się nasze szkolenia, to jedyny homologowany tego rodzaju obiekt w Polsce. Oznacza to, że musiał sprostać szeregowi obostrzeń dotyczących bezpieczeństwa. Szerokość toru, rodzaj nawierzchni, strefy bezpieczeństwa, stewardowie czuwający na każdym zakręcie i wiele innych rzeczy, stanowi o ekstremalnie bezpiecznych warunkach jakie tam napotkamy.

 

To idealne miejsce dla początkujących jak i zaawansowanych kierowców, którzy podzieleni na grupy względem doświadczenia, pod czujnym okiem naszych instruktorów będą pracować nad polepszeniem techniki jazdy i sprawieniem, że jazda motocyklem będzie jeszcze bardziej bezpieczna.

 

Ekskluzywnie, do dyspozycji naszych gości jeżdżących Ducati, oddajemy przygotowane boksy, w których spokojnie można postawić swój motocykl, przebrać się i odpocząć.Przez cały czas trwania imprezy dostępny będzie catering z napojami, przekąskami, a w czasie przerwy z kilkudaniowym obiadem.

 

Najważniejszym elementem Ducati Speed Day jest instruktor, który przez cały czas będzie dostępny na wyłączność naszych gości. W praktyce oznacza to indywidualne podejście do każdego uczestnika, omawianie poszczególnych zagadnień na podstawie nakręconych ujęć z toru i odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczestników pytania dotyczące sprzętu czy techniki jazdy.

 

Niezależnie czy mamy na myśli flagowe Panigale, Multistrady, Monstery czy rodzinę Diavel, każdy z tych motocykli sprawdzi się idealnie w warunkach naszych szkoleń, a właściciele powrócą do domu bogatsi o nową wiedzę.

Kliknij TUTAJ
i zarejestruj się już dzisiaj!

Całkowity koszt imprezy to: 430 zł w przedsprzedaży i 490 zł w ostatnim tygodniu przed imprezą*

*Ceny wegług cennika Speed Day.
Do zapłacenia poprzez stronę Speed Day u organizatorów Speed Day.

Ducati Speed Day V

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany tą imprezą? Nie zwlekaj i wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Postaramy się jak najbardziej szczegółowo odpowiedzieć na pytania i zaspokoić Twoja ciekawość. Dziękujemy i do zobaczenia na naszej imprezie!