01/01/2016

Scrambler Tour 2015

Mieliśmy wspaniałą okazję by, w wyjątkowym gronie dziennikarzy opowiedzieć o Land Of Joy Scramblera. Czy się udało? Chyba tak, zresztą zobaczcie sami!

 

Pierwszą grupę z jaką wybraliśmy się do uroczego Rożnova pod Radhostem przywitał chwilowy deszcz, który towarzyszył naszym jeźdźcom przez całą drogą z Bielska do rożnowskiego hotelu. 
Po chwili jednak wyszło piękne słońce, chmury zniknęły za zalesionymi szczytami okolicznych gór, a my całą bandą udaliśmy się by zwiedzać okoliczne trasy.

 

Postoje w malowniczych miejscach dawały możliwość do zrobienia kilku statycznych zdjęć oraz do chwili wytchnienia po jeździe górskimi serpentynami. Jednak każdy z uczestników wypatrywał tylko możliwości do dalszej jazdy i wykorzystania fantastycznych warunków jakie dawały morawskie serpentyny, piękne słońce i cała gama Ducati Scrambler.

 

Wjeżdżaliśmy z szybkich, krętych asfaltów, w mniej dostępne i mniej uczęszczane drogi. Jeździliśmy w lekkim i cięższym terenie. Słońce świeciło pomiędzy monumentalnymi drzewami, a ich cień dawał przyjemny i ożywczy chłód.
Podczas dłuższych przerw mało wyrafinowane kanapki i kultowa Kofola smakowały jak najsmaczniejszy posiłek pod słońcem.

 

Następną grupę, która po kolejnych trzech dniach opuszczała czeski Rożnov pod Radhostem żegnał deszcz.

 

Scrambler Ducati we wszystkich swoich odsłonach przyniósł wiela frajdy każdemu uczestnikowi, bez względu na stopień zaawansowania umiejętności. Ten wyjątkowy motocykl połączył tym samym ludzi z różnych środowisk, o różnych pasjach, zainteresowaniach i światopoglądzie.
Proste i przemyślane rzeczy cieszą najbardziej!

..a Wy?
Chcecie dołączyć do takiego wyjazdu?

GALERIA ZDJĘĆ