10/08/2017

Przewodnicy na Jesieni z Ducati

Nasi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość spotkania z legendami świata WMMP oraz swoimi ulubionymi dziennikarzami. 

 

Nasi przewodnicy będą z nami przez cały czas trwania Jesieni z Ducati, także będzie możliwość by wypytać ich o ich kariery, historię oraz zaplecze wykonywanych zajęć.

Janusz Oskaldowicz, Tomasz Kędzior i redaktor Motogen.pl - Kuba Olkowski, na naszą prośbę będą do Waszej dyspozycji podczas wrześniowej imprezy.

 

Janusz Oskaldowicz i Tomasz Kędzior to postacie kultowe w świecie motocyklowym. Mistrzowie Polski, wieloletni zawodnicy WMMP, ludzie którzy współtworzyli polską scenę wyścigową. Panowie ścigali się razem przez wiele lat i darzą siebie do tej pory wielką sympatią.

 

  • Janusz Oskaldowicz:

"Ja dobrze pamiętam ten czas, przy namowach Tomka i Włodka Kwasa wróciłem do ścigania, i pamiętam, że Tomuś był takim wyrazem jakości naszych wyścigów. Był to człowiek, którego należało gonić i do niego równać. Mnie się wtedy wydawało, że tego się nie da zrobić, a już na pewno w tak podeszłym wieku, bo wtedy miałem już trzydzieści kilka lat i byłem starszym facetem. Ale dzięki właśnie takim ludziom jak Tomek coś się zaczęło w tym kraju dziać, grupka pasjonatów, którzy to rozhuśtali."

 

 

 

  • Tomasz Kędzior:

"Ja od zawsze wiedziałem, że Janusz jest takim cwanym zawodnikiem i, że zawsze będzie kombinował, żeby mnie przechytrzyć. Ale ja starałem się też coś kombinować i wtedy były takie fajne wyścigi w których po pierwsze trzeba było jechać szybko, a po drugie kombinować gdzie się nie dać. Akurat wtedy miałem więcej szczęścia, bo Jasiu się dużo wywracał, znaczy dalej się wywraca (śmiech), ale wtedy ja wygrywałem cały sezon, ale poszczególnych wyścigów miał chyba więcej Janusz."

 

 

Cytaty pochodzą z wywiadu który pojawił się na łamach ścigacz.pl.

Całość tego ciekaweto tekstu, możecie przeczytać TUTAJ

 

Grono naszych przewodników zamyka uroczy młodzieniec, wybitny redaktor portalu Motogen.pl - Kuba Olkowski.

Kuba, poplarny pośród przyjaciół "Puchatek", towarzyszył nam podczas Wiosny z Ducati i po tym wydarzeniu - jak sam twierdzi, będzie z nami za każdym razem, dopóki będziemy robić takie imprezy.